Odsłony: 122

UCHWAŁA ZARZĄDU SPÓŁKI TARGOWISKA MIEJSKIE SA NR 38/VI/2019 Z DNIA 29.08.2019

  Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 1Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 2Reg.płatnego postoju pojazdów przy ul.Głogowskiej i Targowej w Ostrowie Wlkp. compressed 3

Odsłony: 539

Tańsze toalety dla handlowców na targowisku przy ul. Głogowskiej w ramach abonamentu sanitarnego

Spółka Targowiska Miejskie SA z początkiem nowego 2019 roku wprowadza dla handlowców nowe zasady korzystania z toalety publicznej na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej. Projekt ten zakłada korzystniejszy, a przede wszystkim tańszy sposób korzystania z toalety przez handlowców, którzy codziennie lub przez większość dni w miesiącu prowadzą swoje działalności handlowe czy to w stałych punktach handlowych czy posiadając wykupioną rezerwację miejsc na placu targowym. W tym celu od 01.01.2019 r. wprowadzona zostanie dobrowolna usługa dla handlowców, dająca możliwość wykupienia tzw. miesięcznego abonamentu sanitarnego na korzystanie z toalety publicznej usytuowanej na placu targowym - sektor VI pod wiatą handlową od strony ul. Piastowskiej. W ten sposób Spółka Targowiska Miejskie SA zamierza umożliwić obniżenie kosztów prowadzenia działalności przez handlujących oraz pragnie stworzyć i zapewnić im jako pracodawcom prowadzącym w sposób ciągły swoje działalności handlowe i gospodarcze na terenie targowiska miejskiego przy ul. Głogowskiej należyte i tańsze wypełnianie obowiązku wynikającego z przepisów bhp, a dotyczącego zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnego korzystania z toalety.

Wysokość miesięcznego abonamentu sanitarnego ustalona została w wysokości  25,- zł brutto na jedną osobę. Abonament ten daje prawo do codziennego nielimitowanego korzystania z toalety przy ul. Piastowskiej. Podstawą nabycia abonamentu sanitarnego jest złożenie wniosku o jego przyznanie dla swoich pracowników przez pracodawców (handlowców) z terenu targowiska przy ul. Głogowskiej.  

Regulamin korzystania z toalety publicznej w ramach abonamentu sanitarnego 

Odsłony: 1672

 

W dniu 6 stycznia (Trzech Króli) Giełda samochodowa nieczynna

GIEŁDA SAMOCHODOWA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM  !

 Spółka Targowiska Miejskie SA zaprasza  na  Giełdę Samochodową na targowisku miejskim przy ul. Witosa  w każdą niedzielę miesiąca w godzinach od 7.00 do 14.00 ( za wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od przacy)

Zapraszamy wszystkie osoby, które są właścicielami pojazdów, planują ich sprzedaż i postanowiły ten fakt urzeczywistnić, do nieodpłatnego wystawienia ich w każde niedziele na terenie parkingów położonych na targowisku, bezpośrednio wzdłuż ogrodzenia przy ul. Witosa, usytuowanych przed pawilonami handlowymi.

Dysponujemy odpowiednim potencjałem, który chcemy wykorzystać aby zainicjować giełdę samochodową także w naszym mieście. Posiadamy dogodny dojazd do targowiska, zaplecze sanitarne, duży, bezpieczny, monitorowany i utwardzony plac, na którym bez problemu można parkować pojazdy oraz prezentować je pod sprzedaż. Istnieje także możliwość testowania pojazdów bezpośrednio na placu, a także posiadamy parkingi dla osób, które przyjadą na giełdę oglądać samochody.

Sprzedaj swój samochód wygodnie, tanio  i oszczędnie.

 

Regulamin Giełdy samochodowej

Odsłony: 496

Spółka Targowiska Miejskie SA ogłasza nabór ofert na wynajem lokalu użytkowegoo powierzchni ok. 100 m² w budynku przy ul. Targowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim pod działalność gastronomiczną, handlową bądź usługową. Lokal ten posiada kilka pomieszczeń magazynowych ze ścianami i posadzkami wyłożonymi w płytkach ceramicznych, stwarzając możliwości między innymi do przechowywanie artykułów spożywczych. Lokal można oglądać codziennie w dni robocze w godzinach od 8,00 do 14,00, po uprzednim skontaktowaniu się w biurze targowiska przy ul. Targowej 1 pod numerem telefonu 62 735 33 71.